21 травня в 7-А класі (класний керівник Русинчук А.П.) був проведений Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху. Діти переглянули відеоролик «Безпечна дорога додому» та провели вікторину «Увага! Діти на дорозі».
Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.
У 6-Б класі відбулася вікторина, за допомогою якої учні повторили правила дорожнього руху, закріпили знання з безпечного поводження на дорозі. Класний керівник Маковецька К.І. перевірила навички учнів у вирішенні нестандартних ситуацій на дорозі, уміння застосовувати знання з правил дорожнього руху, уважність учнів, виховувала впевненість у необхідності дотримання правил безпеки під час руху транспорту та під час руху пішоходів, уміння співпрацювати у команді.
Після вікторини учні побували на Козацькій горі, де гарно відпочили.
День пам'яті та примирення. День Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться. Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.
Чорнобильський вітер по душах мете.
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде. …
Лиш пам'ять, лиш розум усе пам’ятає.
26 квітня – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу. Чорний день в історії України. Чорнобиль і досі є незагоєною раною. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.
У 35 річницю аварії на Чорнобильській АЕС класний керівник Северенюк Л.А. провела в 10-А класі виховну годину «Дзвони Чорнобиля…»
26 квітня в 4-А класі (класовод Кошель Н.У.) проведено усний журнал «Чорнобиль 1986».
Учні підготували та презентували цікаву інформацію про найбільшу екологічну катастрофу ХХ століття – аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Інформаційні буклети «Чорнобиль у цифрах» познайомили з наслідками впливу радіоактивних речовин на людей та довкілля, із засобами захисту від опромінення.
Діти переглянули відео про місто-привид та Зону відчуження. Учні поділилися спогадами своїх дідусів та бабусь, які були свідками подій 1986 року.
Хай стане мир міцнішим у стократ,
Хай над землею чисте небо буде.
Чорнобиль – попередження, набат,
Його уроків людство не забуде!
26 квітня 2021 року у 10-Б класі Приймачук І.В. провела виховну годину «Мужність і біль Чорнобиля».
Мета заходу: розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає; виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість.
Усім відома істина, що на першому місці - життя і здоров’я людини. Кожен особисто має подбати про себе, але виникають ситуації, коли життя залежить від інших. Саме тому важливо уміти надати першу домедичну допомогу, аби врятувати чиєсь життя. А чи знаємо ми, як діяти у непередбачених ситуаціях, щоб не зашкодити людині, а допомогти? Перевірити це на собі вирішили учні 11-А класу (класний керівник Корпач О. М.), які виконали теоретичні і практичні завдання з надання першої домедичної допомоги. Під час цього заняття діти зрозуміли, що знань багато не буває і є ще чому навчатися.